CARREIRAS
CAMARIÑAS
VIMIANZO
MAZARICOS
DUMBRIA
CONCELLO DE ZAS
DAS AREAS CARNOTA
CEE (NOCTURNA)
MUXIA
CORCUBION
FISTERRA
REGULAMENTO
INSCRICIÓNS
INSCRITOS CIRCUITO
TALLAXE DE CAMISETAS
RESULTADOS
MULTIMEDIA
GALERÍA FOTOGRÁFICA
VÍDEO
NOVAS
APP
CONTACTO
Castellano
Galego
RESULTADOS
2018
EVENTOS
VII CARREIRA DE CAMARIÑAS
INFANTIL (05-06), CADETE (03-04) E XUVENIL (01-02)
Estado
Chegados
Non presentados/Abandonos
Categorías
---------
CADETE FEMENINA
CADETE MASCULINA
INFANTIL FEMENINA
INFANTIL MASCULINA
XUVENIL FEMENINA
XUVENIL MASCULINA
Sexo
---
Feminina
Masculina
Buscar
Puesto
Dorsal
Nombre
Apellidos
P. Sexo
P. Categoria
Tempo
1
2433
JAVI
RODRIGUEZ CASTRO
M-1
XVNM-1
00:10:23
2
2427
MIGUEL
QUINTANS SÁNCHEZ
M-2
CDTM-1
00:10:37
3
2491
ALBERTO
MARTINEZ POSE
M-3
XVNM-2
00:10:39
4
2406
RUBÉN
PRADO MEIJIDE
M-4
XVNM-3
00:10:44
5
2426
SAMUEL
FARIÑAS FERNANDEZ
M-5
INFM-1
00:11:11
6
2435
JOSE ANTONIO
ROMAR BOUZAS
M-6
XVNM-4
00:11:28
7
2443
ANTONIO
LUACES PAZ
M-7
CDTM-2
00:11:29
8
2442
ENMA
ARGIBAY DOMINGUEZ
F-1
INFF-1
00:11:44
9
2473
JOSE MANUEL
NEGREIRA ABELENDA
M-8
INFM-2
00:11:45
10
2434
DANIEL
LOUREIRO MOSQUERA
M-9
INFM-3
00:11:49
11
2432
ÓSCAR
PARENTE TURNES
M-10
XVNM-5
00:12:01
12
2445
MARIA
VILLAVERDE AMEIJEIRAS
F-2
CDTF-1
00:12:04
13
2430
ROSANA
FERNANDEZ MARTINEZ
F-3
CDTF-2
00:12:10
14
2415
JOSE FERNANDO
ROMERO BUITURON
M-11
INFM-4
00:12:15
15
2457
IRENE
FERNÁNDEZ SOTELO
F-4
INFF-2
00:12:16
16
2425
JULIA
GARCIA TRABA
F-5
CDTF-3
00:12:16
17
2436
VALERIA BATIRE
GURIDI DIÈGUEZ
F-6
INFF-3
00:12:18
18
2420
CARLOS
TRILLO TRILLO
M-12
CDTM-3
00:12:31
19
2431
ALEXIA
RAMA LADO
F-7
INFF-4
00:12:34
20
2465
ALEX
AYASO PARADA
M-13
INFM-5
00:12:56
21
2461
ALEX
LEMA LADO
M-14
XVNM-6
00:12:57
22
2418
HELIA
LEMA REDONDA
F-8
INFF-5
00:13:00
23
2424
ANTÍA
LAGIA FERNÁNDEZ
F-9
INFF-6
00:13:00
24
2428
ALEJANDRA
FORMOSO RECAREY
F-10
INFF-7
00:13:04
25
2429
MARIA
FERNANDEZ MARTINEZ
F-11
INFF-8
00:13:12
1
2
3
Seguinte
Recomendamoste usar a APP de
Correndo pola Costa da Morte
DESCARGA
Cookie Consent by
PrivacyPolicies.com